آزمون آنلاین کشوری

وقتی قرار است در مسابقه شرکت کنید و به رقابت با افراد دیگر بپردازید هر چقدر که در تنهایی و خلوت خود و مط به صورت تئوری تلاش کنید تا زمانی که بصورت حقیقی وارد عمل شده تید و در مسابقه های مختلف تدارکاتی شرکت نکرده اید بدون شک نمی توان این نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید و آن را تقویت کنید.

همانند شناگری که هر چقدر آموزش ببیند تا زمانی که وارد آب نشده و به صورت عملی پا به میدان نگذاشته هیچ کاری انجام نداده است.

در عرصه کنکور هم ، داوطلب هر چقدر مطالعه داشته باشد یا کلاس رود تا زمانی که آزمون ندهد و خود را در مرحله سنجش قرار ندهد و وارد رقابت واقعی با دیگر داوطلبان نشود ، نمی تواند نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و برای ارتقاء آنها برنامه ریزی کند.

آزمون های آزمایشی علاوه بر سنجش دانش آموز ، به داوطلبان برنامه می دهد و مسیر را به آنها نشان می دهد و شاید به ظاهر فردی که آزمون های آزمایشی خود را با موفقیت پشت سر نگذاشته در ابتدا احساس شکست و ناامیدی کند ولی با کمی تفکر و تحلیل در روند آموزشی خود ، بلعکس باعث اصلاح برنامه های اشتباه و تقویت برنامه های درست خود می شود و در طول مسیر انگیزه بیشتری برای رسیدن به هدف خود پیدا می کند.

آزمون های آکادمی اوج بصورت کشوری می باشد تا دانش آموزان بتوانند بصورت سراسری خود را با دیگر داوطلبان مقایسه کنند و همچنین برای اولین بار برای نفرات برتر تمامی آزمون ها جوایز نفیس در نظر گرفته شده که علاوه بر ایجاد انگیزه برای دانش آموزان ، حمایت مالی برای نخبگان و افرادی که به علم اهمیت می دهند ، در نظر گرفته شده که این افراد برای کشور و مردم شان افتخار آفرینی کنند.

به بالای صفحه بردن